Sublimasyon boyaları

Sublimasyon Boyaları

Transfer kâğıdı, transfer yapılmak istenilen yüzey üzerine konularak, transfer baskı makineleri ile ısı altında preslendiğinde transfer kâğıdı üzerinde bulunan mikro parçacıklar halindeki katı süblime boya parçacıkları gaz haline geçer.

Sublimasyon boyaları, termal transfer baskıda sıcaklık ve süre kullanılan malzemelere göre değişkenlik göstermektedir.

...


inkjet boya

Inkjet Boya

inkjet boya, sadece mürekkebi değil aynı zamanda geniş yelpazedeki sıvıları püskürtmek için kullanılan çok çeşitli bir yöntem. Genelde sublimasyon malzemeleri üzerinde kullanılır. Direkt boya süblimasyon baskısı da normal koşullarda polyester tekstil malzemelerine uygulanır. Burada malzeme inkjet boya baskı makinesine yüklenir ve mürekkep doğrudan malzemeye püskürtülür.


ambalaj kağıdı

Ambalaj Kağıdı

Çağdaş kağıt, ambalaj kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt ambalaj kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


tekstil ambalaj kağıtları

Tekstil Ambalaj Kağıtları

 Çağdaş kağıt, tekstil ambalaj kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt tekstil ambalaj kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


tekstil kağıdı

Tekstil Kağıdı

 Çağdaş kağıt, tekstil kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt tekstil kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


ara kağıdı

Ara Kağıdı

Çağdaş kağıt, ara kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt ara kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


crepe kağıt

Crepe Kağıt

Çağdaş kağıt, crepe kağıt ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt crepe kağıt ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


koruma kağıdı

Koruma Kağıdı

Çağdaş kağıt, koruma kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt koruma kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


tekstil baskı kağıtları

Tekstil Baskı Kağıtları

Çağdaş kağıt, tekstil baskı kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt tekstil baskı kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


tekstil baskı kağıdı

Tekstil Baskı Kağıdı

Çağdaş kağıt, tekstil baskı kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt tekstil baskı kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


kaplamalı dijital baskı kağıdı

Kaplamalı Dijital Baskı Kağıdı

Çağdaş kağıt, kaplamalı dijital baskı kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt kaplamalı dijital baskı kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital baskı kağıdı

Dijital Baskı Kağıdı

Çağdaş kağıt, dijital baskı kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital baskı kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital inkjet süblimasyon kağıdı

Dijital Inkjet Süblimasyon Kağıdı

Çağdaş kağıt, dijital inkjet süblimasyon kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital inkjet süblimasyon kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital transfer kağıdı

Dijital Transfer Kağıdı

Çağdaş kağıt, dijital transfer kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital transfer kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital transfer kağıtları

Dijital Transfer Kağıtları

Çağdaş kağıt, dijital transfer kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital transfer kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


baskılı pelur kağıtları

Baskılı Pelur Kağıtları

Çağdaş kağıt, baskılı pelur kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt baskılı pelur kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


baskılı pelur kağıdı

Baskılı Pelur Kağıdı

Çağdaş kağıt, baskılı pelur kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt baskılı pelur kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


transfer baskı kağıdı

Transfer Baskı Kağıdı

Çağdaş kağıt, transfer baskı kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt transfer baskı kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


süblimasyon transfer baskı kağıtları

Süblimasyon Transfer Baskı Kağıtları

Çağdaş kağıt, süblimasyon transfer baskı kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt süblimasyon transfer baskı kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


MF white kraft paper

MF White Kraft Paper

Çağdaş kağıt, MF white kraft paper ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt MF white kraft paper ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


MG white kraft paper

MG White Kraft Paper

Çağdaş kağıt, MG white kraft paper ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt MG white kraft paper ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


paket kağıdı

Paket Kağıdı

Çağdaş kağıt, paket kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt paket kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


sulfit kağıt

Sulfit Kağıt

Çağdaş kağıt, sulfit kağıt ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt sulfit kağıt ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


beyaz pelur

Beyaz Pelur

Çağdaş kağıt, beyaz pelur ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt beyaz pelur ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


beyaz kağıt

Beyaz Kağıt

Çağdaş kağıt, transfer kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt transfer kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


pelur kağıtları

Pelur Kağıtları

Çağdaş kağıt, pelur kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt pelur kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


pelur kağıdı

Pelur Kağıdı

Çağdaş kağıt, pelur kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt pelur kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


ambalaj kağıdı

Ambalaj Kağıdı

Çağdaş kağıt, ambalaj kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt ambalaj kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


krepe kraft

Krepe Kraft

Çağdaş kağıt, krepe kraft ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt krepe kraft ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


krepe kağıtları

Krepe Kağıtları

Çağdaş kağıt, krepe kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt krepe kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital kağıt

Dijital Kağıt

Çağdaş kağıt, dijital kağıt ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital kağıt ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


ayakkabı kağıdı

Ayakkabı Kağıdı

Çağdaş kağıt, ayakkabı kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt ayakkabı kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital kağıdı

Dijital Kağıdı

Çağdaş kağıt, dijital kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital transfer

Dijital Transfer

Çağdaş kağıt, dijital transfer ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital transfer ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


süblimasyon kağıdı

Süblimasyon Kağıdı

Çağdaş kağıt, süblimasyon kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt süblimasyon kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


süblimasyon transfer

Süblimasyon Transfer

Çağdaş kağıt, süblimasyon transfer ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt süblimasyon transfer ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


kaplamasız kağıt

Kaplamasız Kağıt

 Çağdaş kağıt, kaplamasız kağıt ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt kaplamasız kağıt ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


kaplamalı kağıt

Kaplamalı Kağıt

 Çağdaş kağıt, kaplamalı kağıt ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt kaplamalı kağıt ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


koruma kağıtları

Koruma Kağıtları

 Çağdaş kağıt, koruma kağıtları ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt koruma kağıtları ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


tissue paper

Tissue Paper

 Çağdaş kağıt, tissue paper ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt tissue paper ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


sublime kağıt

Sublime Kağıt

 Çağdaş kağıt, sublime kağıt ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt sublime kağıt ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


dijital sublimasyon

Dijital Sublimasyon

 Çağdaş kağıt, dijital süblimasyon ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt dijital süblimasyon ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


transfer Kağıdı

Transfer Kağıdı

Çağdaş kağıt, transfer kağıdı ürününü kaliteli ve uygun şekilde üreterek müşterilerine en iyiyi sağlayan kağıt üreticidir. Tamamen kendi bünyesinde üretim yapan çağdaş kağıt transfer kağıdı ürünlerinin kalitesiyle sektörün öncü firmasıdır.


Sublimasyon makinesi

Sublimasyon Makinesi

rgb(51, 51, 51); font-family: "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px;">tüm transfer baskı işlerinizi yapabileceğiniz son teknolojik makinedir. 
Süblimasyon baskı boyaları ve kâğıdı, pek çok püskürtmeli dijital yazıcı ile uyum sağlar. Mevcut yazıcınızla birlikte sublimasyon makinesi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Sublimasyon makinesi modelleri, baskı yapılacak ürüne göre farklı özelliklerle donanır. Tek çeşit ürüne yönelik baskı yapan aletler yer alırken, birden fazla ürüne baskı yapmanıza imkan veren, çok amaçlı baskı cihazları da bulunur
Tabak gibi hassas ve çukurlu yüzeyler için özel geliştirilen sublimasyon makinesi de bulunur. ...

icon

Teklif Talep Formu

Teklif, talep, öneri ve şikayetleriniz için
bizimle iletişime geçebilirsiniz.


icon

Ürün Ve Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak
için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


icon

Basında Biz

Basında bizi görmek için
tıklayınız.